590837239
top of page

תקנון האתר

​השימוש באתר:

1.  לקוח רשאי לבצע הזמנות, רק אם הוא כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה

     והינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס,

     ולכל פעולה כאמור יצורף אישור האפוטרופוס בכתב.
2.  הלקוח מצהיר כי הינו בעל תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או תאגיד המאוגד

     והרשום כדין בישראל וברשותו בעל כרטיס ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל.

     כתובת תא דואר אלקטרוני בשימוש הינה שלו והוא בעל כתובת בישראל.
3.  האתר יהיה רשאי למנוע מלקוח מלבצע הזמנה ו/או רכישה אם הלקוח ביצע מעשה בלתי חוקי

     ו/או עבר על הוראות החוק באופן כל שהוא  ו/או הלקוח הפר תנאי מתנאי תקנון זה ו/או  הלקוח השתמש בפרטים שגויים במתכוון ו/או       ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לגרום נזק  או פגיעה בפעילות האתר ו/או מי מטעמו  ו/או צד ג’ כלשהו.

רכישת מוצרים:

1. רכישת המוצר תתבצע ישירות באתר, או באמצעות הטלפון. 

    לרכישת המוצר בטלפון יש להתקשר למספר הטלפון המצוין באתר ולמסור את הפרטים  הנדרשים:

    שם רוכש, כתובת למשלוח, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. 
2. לרכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת,

    כתובת דואר  אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. 
    יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא תוכל להשלים את ההזמנה. 
    מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת המוצר יחשב לביצוע הזמנה ע"י הלקוח (להלן "הזמנה").
3. עם ביצוע ההזמנה ע"י הלקוח, תבצע החברה בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, 
    ועם אישור ההזמנה ע"י חברות האשראי, תישלח הודעה על כך ללקוחה שהעסקה אכן אושרה.

מדיניות פרטיות:

הפרטיות של המבקרים באתר שלנו חשובה לנו מאוד, ואנחנו מחויבים לשמירה עליה.

המדיניות הזו מסבירה מה נעשה עם הפרטים האישיים שלכם.

ההסכמה לשימוש שלנו בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.

האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים הנוגעים עליכם יכולים להיות מקושרים למידע המאוחסן והמתקבל מתוך עוגיות. 

השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:

אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות;

רוב האתרים מאפשרים לכם לסרב לשימוש בעוגיות למשל:

באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;

בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;

ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”

לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.

 

שמירת המידע –  דוא”ל שנשמר במערכת לא יימסר לכל גוף אחר וישמש את האתר רק  בכדי לעדכן את הלקוח בפרטי ההזמנה. לא ישלח דוא”ל שיווקי אלא אם ניתנה הסכמה לכך ע”י  הלקוח.

אבטחת מידע – כל מידע אודות אמצעי התשלום המועבר אלינו אינו נשמר במערכת האתר וישמש  את האתר רק עבור פעולה ישירה שכרוכה בתשלום עבור המוצר אשר הוזמן.

דף התשלום מאובטח בתקן PCI DSS.

 יצירת קשר – לכל שאלה או תלונה בנושא, אנא פנה אלינו לשירות הלקוחות בטלפון: 052-2731349

 

 זכויות יוצרים:

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הנם רכושה של בעלת האתר בלבד.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות תמונות וטקסטים, כיוצא בזאת, בלא קבלת רשותה של בעלת האתר מראש ובכתב.

הגבלת אחריות האתר:

1.  החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד  שנגרם ללקוח או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות שלא על פי התקנון,

תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה  שהיא, שאז האתר שומר את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע  הפעולה. גבול האחריות של האתר תהיה בגובה המחיר ששולם ע”י הלקוח.


2.  בכל מקרה האתר ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, גבול האחריות של האתר תהיה בגובה המחיר ששולם ע”י הלקוח.


3.  רישומי המחשב של האתר בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.


4.  כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, 
הנם בבעלות בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר (לרבות היצירות) אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש.

כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ”י החוק.

כח עליון:

1.  מוסכם כי לא יראו את החברה כמפרה איזו מהתחייבויותיה על פי תנאים כלליים אלו, באם  המועד לביצוע התחייבויות אלו ידחה בעטיין של סיבות הנובעות מכוח עליון. כח עליון בהסכם  זה, לרבות מצב מלחמה, שריפות, מצב חירום, גיוס כללי, שיטפונות, שביתות או השבתות,  מחסור כללי בעובדים או עיכובים באספקת חומרים וכן כל סיבה אחרת שאין ביכולת החברה  למנוע אותה. במצב של כוח עליון כאמור תהיה החברה רשאית לדחות את מועד ביצוע  התחייבויותיה למשך אותו  זמן שבו חלו אותן  נסיבות או כל אחת מהן וכן שלא לקבל הזמנות.

bottom of page